Obstarávanie

merací systém


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 164,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 635,83
Zaplatené:
83.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38300000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

výučba lekárskej biofyziky, meranie fyzikálnych a biofyzikálnych veličín; • 1 ks interfejsová jednotka ovládaná dotykovou obrazovkou (3 x BTA, 2 x BTD, USB vstup, USB pripojenie k počítaču, Bluetooth 4.0 pripojenie k mobilnému zariadeniu, WiFi); • 2 ks interfejsová jednotka mini (3 x BTA, 2 x BTD, USB pripojenie k počítaču, bez obrazovky); • 2 ks radiačný monitor; • 2 ks EKG senzor; • 2 ks monitor tepu srdca počas cvičenia; • 2 ks senzor magnetického poľa; • 2 ks senzor intenzity zvuku ; • 2 ks senzor úrovne hluku; • možnosť uloženia údajov a ich ďalšie spracovanie (štatistické, grafické); • možnosť pripojenia k PC a použitia profesionálneho softvéru

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KVANT spol. s r.o. 2 3 163,00 20% EUR 21. November 2016 124672

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×