Obstarávanie

Príslušenstvo a spotrebný materiál k elektroforetickej aparatúre


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 230,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 025,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33124000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vedecko-výskumné účely; 1. Mini-Protean Tetra Cell Casting Module,10-well, 1mm (BioRad, katalógové č.1658015); - sada na prípravu 4 elektroforetických gélov obsahujúca 2 stojany, 4 rámy pre uchytenie skiel, 4 gumové tesnenia, 10-jamkové hrebene s hrúbkou 1,0 mm (5ks), 5 odstraňovačov gélu. Sada musí byť kompatibilná s elektroforézou MiniProtean Tetra; 2. Mini-Protean Tetra Electrode Assembly (BioRad katalógové č. 1658037); - samostatný modul pre elektroforézu s elektródami a platinovým drôtom, s klipom pre uchytenie 2 gélov. Modul musí byť kompatibilný s elektroforézou MiniProtean Tetra; 3. Gradient mixer, 15 ml; - zariadenie pre vytváranie gradientových gélov s kapacitou 15 ml; - katalógové číslo CSL-GM15

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LABO - SK, s. r. o. 1 1 230,00 20% EUR 18. November 2016 124568

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×