Obstarávanie

univerzálny kuchynský robot


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 347,22
Zaplatené:
56.28%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39312000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Univerzálny kuchynský robot pre zariadenia hromadného stravovania

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: redukčný nosič kotlíka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kotlík nerez 30 l, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kotlík nerez 60 l , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hák H 30, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hák H 60, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: šľahacia metla ŠM 30, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: šľahacia metla ŠM 60, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Strúhač/krájač zeleniny Rus 22, Hodnota / charakteristika: 3 x rezací kotúč (2,3 a 4), 1 x strúhací kotúč so strúhacím plechom 8, 3 x strúhací plech (3, 3,8 a 5); Technické vlastnosti: Mlynček na mak Rma 27, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Univerzálny miesiaci a šľahací stroj ALBA RE 22, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 8 6 416,67 20% EUR 24. November 2016 124498

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×