Obstarávanie

Agar


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,90
Konečná suma(Bez DPH):
466,44
Zaplatené:
77.62%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24950000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet merných jednotiek
Množstvo:
336.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kultivačné média určené na zistenie celkového počtu a jednotlivých druhov mikroorganizmov, kvasiniek a plesní v mlieku.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Agar určený na kultiváciu a stanovenie celkového počtu mikroorganizmov v mlieku. Zloženie agaru: enzymatický kazeínový hydrolyzát 5 g/l, kvasničný autolyzát 2,50 g/l, glukóza 1 g/l, agar 15 g/l, konečné pH 7,0±0,2 pri 25 °C. Balenie=180-200 ml.Tomuto zodpovedá GTK resp. PCA agar, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 216; Technické vlastnosti: 2. Agar určený na počítanie a diferenciáciu Enterobacteriaceae v mlieku. Pôda inhibuje rast Gram pozitívnych baktérií a potláča rast iných Gram negatívnych baktérií ako sú Enterobacteriaceae. Zloženie: bakteriologický peptón 7 g/l, chlorid sodný 5 g/l, kvasničný extrakt 3 g/l, žlčové soli 1,5 g/l, laktóza 10 g/l, neutrálna červeň 0,03 g/l, kryštálová violeť 0,002 g/l, agar 11 g/l, konečné pH 7,4±0,2 pri 25 °C. Balenie=180-200 ml. Tomuto zodpovedá V.Č.Ž.L resp. VRLB agar, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 96; Technické vlastnosti: 3. Agar určený na kultiváciu a stanovenie počtu kvasiniek a plesní v mlieku. Zloženie: kvasničný autolyzát 5 g/l, glukóza 20 g/l, chloramfenikol 0,1 g/l, agar 16 g/l, konečné pH 6,6±0,2 pri 25 °C. Balenie=180-200 ml.Tomuto zodpovedá agar GKCH resp. YGC, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 466,44 0% EUR 18. November 2016 124428

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×