Obstarávanie

pečiatky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 980,00
Konečná suma(Bez DPH):
341,49
Zaplatené:
8.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192153-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
184.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: malá okrúhla drevená pečiatka, Hodnota / charakteristika: priemer 22 mm, v strede umiestnený štátny znak SR, po obvode kruhu okolo štátneho znaku označenie organizácie, , očíslovaná číslo v texte; Technické vlastnosti: veľká okrúhla drevená pečiatka, Hodnota / charakteristika: priemer 36 mm, v strede umiestnený štátny znak SR, po obvode kruhu okolo štátneho znaku označenie organizácie, očíslovaná, číslo v texte; Technické vlastnosti: podlhovastá drevená pečiatka, Hodnota / charakteristika: rozmer 52 mm šírka, 20 mm výška, text pozostáva z označenia organizácie, sídla (ulica, číslo, poštové smerovacie číslo, mesto), text v troch riadkoch,očíslovaná, číslo pod textom; Technické vlastnosti: hranatá drevená pečiatka, Hodnota / charakteristika: rozmer 70 mm šírka, 50 mm výška, v strede umiestnený štátny znak SR, text pozostáva zo 6 riadkov; Technické vlastnosti: samonamáčacia podacia pečiatka, Hodnota / charakteristika: rozmer 54 mm šírka, 32 mm výška, obsahuje označenie organizácie, dátum, hodinu a minútu, kedy podanie došlo, či bolo doručené osobne alebo poštou, údaje o počte rovnopisov a príloh

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: malá okrúhla drevená pečiatka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: veľká okrúhla drevená pečiatka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: podlhovastá drevená pečiatka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: hranatá drevená pečiatka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: samonamáčacia podacia pečiatka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GRAPP CZ, s.r.o. 10 413,21 21% EUR 25. November 2016 124410

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×