Obstarávanie

Náhradné diely na snehové radlice.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 810,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 228,33
Zaplatené:
55.56%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34913000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
17.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pojazdové kolo SRDS komplet 6,00x9,00 na snehovú radlicu, ktorá je určená k úprave pozemných komunikácií počas zimnej údržby ciest.; Náhradné diely na snehovú radlicu, pojazdové kolesá na snehovú radlicu, samostatný hriadeľ kolesa radlice.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pojazdové kolo SRDS, komplet 6,00x9,00 na snehovú radlicu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: vyklápacie zariadenie (klapačka) britu snehovej radlice RSP 29-850 mm, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Koleso snehovej radlice ,rozmer 4,00 x 4,00 s nastavovacou skrutkou (heverom), komplet, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pojazdové koleso radlice, rozmer 4,00x4,00, s dušou, bez hriadele , Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 6, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Samostatný hriadeľ kolesa radlice 4,00x4,00, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 4, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KOBIT - SK, s.r.o. 2 3 874,00 20% EUR 18. November 2016 124320

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×