Obstarávanie

Notebook - prenosný počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
949,78
Zaplatené:
63.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1). Notebook ASUS ZENBOOK Pro UX501VW-FY057R, produktové číslo: UX501VW-FY057R

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: procesor:, Hodnota / charakteristika: Intel Core i7 6700HQ Skylake; Technické vlastnosti: displej:, Hodnota / charakteristika: 15.6" LED 1920 x 1080 IPS matný; Technické vlastnosti: RAM:, Hodnota / charakteristika: 8 GB DDR4; Technické vlastnosti: grafická karta: , Hodnota / charakteristika: NVIDIA GeForce GTX 960M 2 GB GDDR5; Technické vlastnosti: pevný disk: , Hodnota / charakteristika: SSD 128 GB + HDD 1 TB; Technické vlastnosti: výbava a rozhrania:, Hodnota / charakteristika: WiFi, bluetooth 4.0, HD webkamera, HDMI, USB 3.0, USB-C 3.1 Gen2 with Thunderbolt, 4-článková Li-pol batéria, brašnahlinikove telo; Technické vlastnosti: klávesnica:, Hodnota / charakteristika: podsvietená, rozloženie kláves - SK/US; Technické vlastnosti: operačný systém :, Hodnota / charakteristika: Windows 10 Pro 64-bit

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1). Notebook ASUS ZENBOOK Pro UX501VW-FY057R, produktové číslo: UX501VW-FY057R, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 11 1 139,74 20% EUR 18. November 2016 124290

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×