Obstarávanie

Hygienické potreby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 150,00
Konečná suma(Bez DPH):
524,16
Zaplatené:
45.57%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33761000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1 - vrstvový toaletný papier; Regeneračný krém na ruky 125 ml; Toaletné mydlo 100g

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1 -vrstvový toaletný papier -, Hodnota / charakteristika: počet vrstiev: 1, 400 útržkov alebo 50m, min. šírka 8.5cm.; Technické vlastnosti: Regeneračný krém na ruky - , Hodnota / charakteristika: obsah: 125 ml, obsahuje vitamín E.; Technické vlastnosti: Toaletné mydlo -, Hodnota / charakteristika: hmotnosť 100g, každý kus balený samostatne, doba spotreby min. do 30.06.2017.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Toaletný papier "VIVA ECO 400", 1 vrstva, alebo ekvivalent , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1920; Technické vlastnosti: "VITALON" regeneračný krém na ruky 125 ml, alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: Toaletné mydlo "DIME" 100g, alebo ekvivalent , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LEON global s.r.o. 7 629,00 20% EUR 16. November 2016 124273

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×