Obstarávanie

Detekcia respiračných patogénov s aplikáciou na analyzátor „MariPOC“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostická súprava je určená na detekciu respiračných vírusov: Chrípka A, Chrípka B, Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Bocavírus, Metapneumovírus, Parainfluenza 1,2,3, Coronavírus.; Metóda je založená na princípe fluorescenčnej detekcie nukleoproteínov, hemaglutinínov, hexoproteínov, a c-polysacharidových reťazcov.; Diagnostika je určená pre biologické vzorky získané od človeka formou nosovýh a faryngeálnych výterov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Biologické vzorky musia byť vyšetrené na všetky uvedené vírusy v celku., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.1 - Diagnostická súprava – jedno balenie musí obsahovať reagencie pre priame použitie: reakčnú platničku, systémový roztok, umývací roztok, roztok na vzorky, skúmavky na prípravu vzoriek vrátanie viečok, pozitívnu a negatívnu kontrolu., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava pre detekciu respiračných patogénov Chrípka A, Chrípka B, Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Bocavírus, Metapneumovírus, Parainfluenza 1,2,3, Coronavírus musí byť určená pre analyzátor MariPOC. , Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 440

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×