Obstarávanie

Špecifické produkty na výskum a experimentálny vývoj


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24900000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Produkty na výskum a experimentálny vývoj

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Boc-Asp(OcHex)-OH , Hodnota / charakteristika: Prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina ; Technické vlastnosti: L-glutamín 1 kg, 98,5% predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín vo svalových bunkách, Hodnota / charakteristika: kvôli porovnateľnosti výsledkov požadujeme chemikáliu zn. VWR Chemicals; Technické vlastnosti: Base 0,2 uMOL Scale štandard pre HPLC, Hodnota / charakteristika: štandard DNA; Technické vlastnosti: TEMPase Hot Start DNA Polymeráza, bez obsahu glycerolu, 5 U/µl, s 10X kombinovaným pufrom a MgCl2, 2500 testov, Hodnota / charakteristika: TEMPase Hot Start DNA Polymerase sa používa, aby znížila tvorba nešpecifických aktivačných udalostí počas reakcie; Technické vlastnosti: Pfu DNA Polymeráza peqGOLD, originálne izolovaná z Pyrococcus furiosus, vysoko čistý rekombinovaný enzým, bez obsahu bakteriálneho DNA, vysoká teplotná stabilita, balenie obsahuje Pure Pfu DNA polymerázu v koncentrácii 5 units/µl; 10x PCR pufer s 20 mM MgSO4; 10x PCR pufer bez MgSO4; zrieďovací pufer a 25 mM MgSO4, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Boc-Asp(OcHex)-OH, 500 g, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: L-glutamín 1 kg, 98,5%, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Base 0,2 uMOL Scale, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: TEMPase Hot Start DNA Polymeráza, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pfu DNA Polymeráza peqGOLD, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 0,00 0% EUR 15. November 2016 123929

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×