Obstarávanie

Komplexné zabezpečovanie leteniek, ubytovania a s tým súvisiacich služieb spojených s cestovnými výdavkami na zahraničných pracovných cestách


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Bratislavský samosprávny kraj
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
65 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60400000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Efektívne poskytovanie služieb na zabezpečenie leteckej prepravy osôb, ubytovania a služieb s tým súvisiacich pri zahraničných pracovných cestách Objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: POČET KUSOV JEDNOTLIVÝCH POLOŽIEK:, Hodnota / charakteristika: predpokladaný, nie záväzný; Technické vlastnosti: POŽIADAVKY NA SPIATOČNÚ LETENKU na trase: Destinácia "A" - Destinácia "B":, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - let:, Hodnota / charakteristika: priamy; Technické vlastnosti: - trieda:, Hodnota / charakteristika: 2. trieda (Economy Cass) / 1. trieda (Business Class) v prípade požiadavky objednávateľa; Technické vlastnosti: - destinácia "A":, Hodnota / charakteristika: Viedeň, Bratislava; Technické vlastnosti: - destinácia "B":, Hodnota / charakteristika: Brusel, Aalborg, Billund, Kodaň, Berlín, Helsinki, Turku, Mníchov, Valencia, Londýn, Varšava, Belehrad a iné....; Technické vlastnosti: POŽIADAVKY NA UBYTOVANIE:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - trieda:, Hodnota / charakteristika: min. 4* hotel (resp. podľa požiadavky Objednávateľa); Technické vlastnosti: - stravovanie:, Hodnota / charakteristika: raňajky v cene ubytovania /v prípade nemožnosti zabezpečiť raňajky je potrebné odôvodniť prečo/

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Položka č.1: Spiatočná letenka na trase: Destinácia "A" - Destinácia "B", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRAVEL, a.s. 6 0,00 0% EUR 11. November 2016 123731

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×