Obstarávanie

stolička drevená čalúnená


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 920,00
Konečná suma(Bez DPH):
895,83
Zaplatené:
46.65%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39112000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
16.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

stolička drevená čalúnená, na každodenné použitie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konštrukcia , Hodnota / charakteristika: bukový masív, sedadlo a operadlo čalúnené, ilustračné foto v prílohe; Technické vlastnosti: farba konštrukcie, Hodnota / charakteristika: prírodný buk, lak odolný UV žiareniu; Technické vlastnosti: čalúnenie, Hodnota / charakteristika: poťahová látka, 100 % polyester; Technické vlastnosti: farba čalúnenia, Hodnota / charakteristika: jednofarebná, hnedá alebo bordová, všetky v rovnakej farbe

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: celková výška, Jednotka: cm, Minimum: 103, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedu, Jednotka: cm, Minimum: 48 , Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka sedu, Jednotka: cm, Minimum: 47, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 5 1 075,00 20% EUR 16. November 2016 123536

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×