Obstarávanie

Ochranné pracovné odevy a obuv pre opatrovateľky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Prievidza
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 640,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 388,89
Zaplatené:
52.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18100000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus, pár
Množstvo:
240.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je dodanie ochranných pracovných odevov a obuvi pre opatrovateľky, ktoré prácu vykonávajú v domácnostiach obyvateľov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Pracovný odev - bavlnené tričko, Hodnota / charakteristika: unisex, strednej gramáže, priekrčník s prídavkom elastanu, so spevňujúcou ramennou páskou, silikónová úprava, trup po bokoch bez švov, gramáž 160 g/m2, ; Technické vlastnosti: 1. Pracovný odev - bavlnené tričko, Hodnota / charakteristika: materiál 100% bavlna, silikónová úprava, Single jersey tkanina, možnosť výberu veľkostí S-XXXL , farebný mix - okrem bielej farby; Technické vlastnosti: 2. Pracovný odev - nohavice, Hodnota / charakteristika: rovný strih, pohodlná a jemná kvalita, so šnúrkou v páse s postrannými vreckami; materiál: bavlna 80%, polyester 10%, elastan 10%; gramáž 290-300g/m2; farebný mix - okrem bielej farby; Technické vlastnosti: 3. Pracovná obuv, Hodnota / charakteristika: pohodlné ľahké sandále s otvorenou pätou, plnou špičkou, perforované, s pásikom okolo päty, zvršok z prírodnej usne, protišmyková úprava podrážky, farba biela

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Pracovný odev - bavlnené tričko , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: 2. Pracovný odev - nohavice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: 3. Pracovná obuv , Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Branislav Kovaľ - BRAKON 6 1 666,67 20% EUR 10. November 2016 123364

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×