Obstarávanie

Obstaranie licencií, HW a SW supportu na zariadenie od spoločnosti PALO ALTO


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
16 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356300-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom obstarávania je obstaranie licencií, HW a SW supportu na zariadenia PALO ALTO 3020 pre verejného obstarávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Dodávka pravidelných automatických aktualizácii signatúr známych hrozieb pre zariadenia Palo Alto 3020 na obdobie 1 roka. Aktualizácie musia umožniť ich použitie priamo v existujúcich bezpečnostných politikách Palo Alto 3020. PAN-PA-3020-TP-HA2-R a malware ochrana, heuristická detekcia anomálií – skenovanie portov, DDoS útokov, blokovanie neplatných alebo škodlivých packetov, spyware ochrana, SSL decryption, blokovanie súborov, ochrany pri sťahovaní na webe DNS sinkhole, s priepustnosťou min.1Gbps, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.Dodávka 1 ročnej licencie sendbox riešenia pre existujúcu bránu Palo Alto 3020 so simuláciou a analýzou správania kódu v izolovanom prostredí. Riešenie musí byť plne integrovateľné existujúcou bránou Palo Alto 3020 (výsledok skúmania kódu musí byť priamo zobrazený v logu PA 3020 a priradený ku konkrétnemu spojeniu alebo užívateľovi. PAN-PA-3020-WF-HA2 ochrana pred úmyselnými a neznámymi útokmi na IS, detekovanie neznámych malwérov, integrované logovanie, update súborov s 15 min. intervalom., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3.Dodávka 1 ročnej HW podpory výrobcu pre zariadenie Palo Alto 3020.V rámci podpory sa požaduje výmena zariadenia v prípade HW chyby, dodávka opravných balíkov, nových verzii OS a riešenie technických problémov.PAN-SVC-BKLN-3020 Jednoročný prémium support pre PA-3020 zahŕňa:-Asistencia od 07,00 do 18,00,-Náhradné diely „next business day“,-Riešenie kritických chýb do 1 hod.,- Aktualizácia firmwaru. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: Plnenie podľa tejto zmluvy musí byť úplne kompatibilné s produktmi používanými objednávateľom, a to so sieťovými produktmi výrobcu PALO ALTO, najmä s produktmi PA3020.; Technické vlastnosti: Dĺžka podpory (1,2,3), Hodnota / charakteristika: 12 mesiacov od dodania

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.PAN-PA-3020-TP-HA2-R, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2.PAN-PA-3020-WF-HA2 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3.PAN-SVC-BKLN-3020 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×