Obstarávanie

Binokulárny stereomikroskop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
345,00
Konečná suma(Bez DPH):
287,08
Zaplatené:
83.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38634000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

mikroskop pre pozorovanie 3D objektov vo svetlom poli; Osvetlenie: dvojité, spodne a vrchné osvetlenie vzoriek pomocou dvoch vysoko účinných LED diod, mikroskop musí mať možnosť nastavenia sklonu spodného osvetlenia, možnosť nastavenia intenzity osvetlenia; Napätie: 110 / 240VAC, 50 / 60Hz, 1A; Poistky: T1A 250V Maximálny príkon: 7W; Zaostrovanie: Pomocou dvoch gombíkov umiestnených na každej strane mikroskopu; Stage: Vybavený semi-transparentným plastovým diskom pre prechádzajúce svetlo so svorkami. Pilierový stojan s pevným držiakom.; Hlava: Binokulárna hlava, 360stupnov otočná, 45 stupňov naklonená. Nastaviteľná dioptrická korekcia na oboch okulároch. Osová vzdialenosť medzi 51 a 75mm.; Okulár: Okuláre WF10x/20mm. Širokouhlé; Objektív: 0,7x...4,5 zoom, Zoom faktor: 6,43:1, Pracovná vzdialenosť 85mm; Iné: Napájací kábel, Rozsah teplôt používania: 0-40C, relatívna vlhkosť 85 percent

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 344,50 20% EUR 8. November 2016 123223

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×