Obstarávanie

Materiál a chemikálie na biotlač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 850,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vedcko-výskumné účely ; Lyofilizovaný kolagén: Čistý lyofilizovaný kolagén bez prísad, zbavený vysokého obsahu vody, 1g umožnuje vyrobiť približne 100g kolagénového gélu - 1000g; Chondroitínsulfát: chondroitín sulfát v 90% práškovej forme, vhodný pre primiešavanie do hydrogélov - 1000g; Chitosán: v práškovej forme, vhodná pre primiečavanie do hydrogélov, - 800g; Sódium hyaluronát: v práškovej forme, dá daľej spracovať na tvorbu hydrogélov - 1000g; Hydroxid sodný: 1000g; Kyselina chlorovodíková: klasická forma, silná kyselina s využitím v neutralizačných reakciách, rozpúštaní materiálov - 1liter; Kyselina octová: slabá kyselina vhodná na spracovanie materiálov - 1liter; Sodium alginát: Alginát v práškovej forme, ako jeden z najbežnejsích materiálov na tvorbu hydrogélov - 2 kg; Chlorid vápenatý: Chlorid vápenatý na presieťovanie alginátových hydrogélov s prísadami pre lepšie vlastnosti pre tlač mikroextrúziou, vo forme prášku - 10g; Gelatín: vhodný ako prísada do hydrogélov pre tlač alebo ako popdorný gélový materiál, odstrániteľný pri miernom zahriatí; 1kg

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×