Obstarávanie

Súprava sekvenačných kartidží pre NGS sekvenovanie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
29 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
26 772,72
Zaplatené:
90.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Sekvenačné kartridže pre sekvenovanie na sekvenátoroch Illumina MiSeq a NextSeq; - reagenčný kartridž spĺňajúci špecifikáciu minimálne verzie 3 pre sekvenovanie NGS knižníc na prístroji MiSeq určený na 1x150 resp. 2x75 sekvenovanie v počte 15 ks; - reagenčný kartridž spĺňajúci špecifikáciu minimálne verzie 2 „High Output“ pre sekvenovanie NGS knižníc na prístroji NextSeq určený na 1x150 resp. 2x75 sekvenovanie v počte 5 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: MiSeq Reagent Kit v3 (150-cycle), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: NextSeq 500/550 High Output v2 kit (150 cycles), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GeneTiCA s.r.o. 1 29 450,00 10% EUR 8. November 2016 123216

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×