Obstarávanie

Originálne tonery


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 383,00
Konečná suma(Bez DPH):
866,66
Zaplatené:
62.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30000000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
21.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tonery do plotra

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Toner čierny C9370A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Toner modrý C9371A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Toner červený C9372A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Toner žltý C9373A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Toner šedý C9374A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Toner čierny matný C9403A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Tlačová hlava šedá a čierna C9380A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tlačová hlava červená a modrá C9383A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tlačová hlava čierna a žltá C9384A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CLEAN TONERY, s.r.o. 6 1 040,00 20% EUR 11. November 2016 123157

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×