Obstarávanie

sterilné skúmavky 15ml


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav experimentálnej farmakológie a toxikológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
85,00
Konečná suma(Bez DPH):
59,02
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33192500-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1000.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Používa sa na rutinné práce s bunkovými kultúrami ako peletovanie bunkovej suspenzie a premývanie.; Odber sterilného kultivačného média, príprava sterilných roztokov s aplikáciou na bunkové kultúry.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Druh uzáveru, Hodnota / charakteristika: skrutkovací; Technické vlastnosti: Sterilita, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vzhľad, Hodnota / charakteristika: priehľadné; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: polypropylén; Technické vlastnosti: Tvar, Hodnota / charakteristika: kónické; Technické vlastnosti: Vhodnosť aplikácie pre bunkové kultúry, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Objem/Kapacita, Hodnota / charakteristika: 15ml

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Množstvo, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MARTEK MEDICAL a. s. - organizačná zložka 1 70,83 20% EUR 8. November 2016 122940

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×