Obstarávanie

Laserové multifunkčná zariadenie (nové A4 )


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
270,00
Konečná suma(Bez DPH):
225,12
Zaplatené:
83.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30232110-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Použitie v kancelárii.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technológia tlače, Hodnota / charakteristika: laserová -čierno -biela; Technické vlastnosti: Rýchlosť tlače, čierna normálna, A4, Hodnota / charakteristika: až 25 str./min.; Technické vlastnosti: Možnosti obojstrannej tlače, Hodnota / charakteristika: automatická, štardantne; Technické vlastnosti: Formát papiera , Hodnota / charakteristika: A4,A5,A6,B5 /JIS/, obálka B5, obálka C5, obálka DL, vlastné veľkosti; Technické vlastnosti: Papier, Hodnota / charakteristika: bežný, ľahký, ťažký, dokumentový, farebný, hlavičkový, predtalčený, preddierkovaný, recyklovaný a drsnýú, obálky, štítky, fólie; Technické vlastnosti: Skener -optické rozlíšenie skenovania, Hodnota / charakteristika: Až 1 200 x 1 200 dpi; Technické vlastnosti: Rýchlosť skenovania /formát A4/, Hodnota / charakteristika: Až 21 str./min.; Technické vlastnosti: Veľkosť skenu na ploche /maximálna/, Hodnota / charakteristika: 297 x 216 mm; Technické vlastnosti: Rozšírené funkcie skenera, Hodnota / charakteristika: skenovanie do e-mailu, skenovanie na USB, skenovanie do priečinku v sieti, obojstranné skenovanie; Technické vlastnosti: Možnosti kopirovania, Hodnota / charakteristika: svetlejšie /tmavšie, obojstranné; Technické vlastnosti: Pripojenie, Hodnota / charakteristika: 1xUSB 2.0, 1x sieťový port Gigabit Ethernet 10/100/1000T, 1x hostiteľský USB port; Technické vlastnosti: Možnosť mobilnej tlače, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Faxovanie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: USB kábel musím byť súčasťou balenia, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: Kompatibilné operačné systémy, Hodnota / charakteristika: Windows 10,8.1,8,7,Vista,XP; Technické vlastnosti: Obsah balenia, Hodnota / charakteristika: predinštalovaná čierna tonerová kazeta, príručka s úvodnými informáciami, infor. leták, návod k uplatneniu záruky, dokumentácia a softvér k tlačiarni na disku CD-ROM, napájací kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 3. Multifunkčné zariadenie (tlačiareň, scanner) laserové /nové/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 3 225,12 0% EUR 7. November 2016 122760

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×