Obstarávanie

Hoganove dotazníky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38900000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Predmetom zákazky sú Hoganove dotazníky - nástroj na psychologické testovanie osobnosti, v elektronickej forme vrátane 120 prístupov (hesiel) pre sadu troch on-line osobnostných dotazníkov.; 2. Výsledkom testovania budú dátové správy rozdelené podľa škál, prípadne subškál Hoganových dotazníkov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1: HPI - Hogan Personality Inventory - slovenská verzia, Hodnota / charakteristika: on-line vrátane prístupov (hesiel) a dátových správ ako výstupov použitia dotazníka; Technické vlastnosti: Položka č.2: HDS - Hogan Development Survey - anglická verzia, Hodnota / charakteristika: on-line vrátane prístupov (hesiel) a dátových správ ako výstupov použitia dotazníka; Technické vlastnosti: Položka č.3: MVPI - Motives Values Preferences Inventory - anglická verzia, Hodnota / charakteristika: on-line vrátane prístupov (hesiel) a dátových správ ako výstupov použitia dotazníka

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Hoganov osobnostný dotazník-slovenská verzia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 2. Hoganov rozvojový test - anglická verzia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 3. Inventár motívov, hodnôt, preferencií - anglická verzia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×