Obstarávanie

Krokovacia pipeta, špičky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 150,00
Konečná suma(Bez DPH):
816,66
Zaplatené:
71.01%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437100-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Krokovacia pipeta Eppendorf Multipipette M4*, autoklávovateľná, krokovacia pipeta pre sériové dávkovanie až 100 dávok bez nutnosti opakovaného plnenia špičky, objem 0,1-10 ml, uvoľnenie špičky bez nutnosti dotyku spičky, ergonomický tvar nezaťažujúci ruky, ergonomický dizajn certifikovaný TUV. Súčasťou štart packu je aj nádobka na uskladnenie špičiek (jeden otvor na každú veľkosť) spolu so spičkami (z každej veľkosti jedna), držiak pipety na stenu, súčasťou balenia je aj Combitips advanced assortment pack, záruka na pipetu 2 roky. 1ks; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 0,1 ml, biele označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 0,2 ml, svetlomodré označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 0,5 ml, fialové označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 1,0 ml, žlté označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 2,5 ml, zelené označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 5 ml, modré označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 10 ml, oranžové označenie, balenie 4 vrecká x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 25 ml, červené označenie, v každom boxe je jeden adaptér, balenie 4 boxy x 25 špičiek.; Špičky Combitips Advanced, špičky kompatibilné s hore uvedenou pipetou, s piestom, pracujúce na princípe "positive displacment", 50 ml, svetlo sivé označenie, v každom boxe je jeden adaptér, balenie 4 boxy x 25 špičiek.; Combitips Assortment pack (Combitips advanced 1 špička každej veľkosti, 25 ml a 50 ml adaptér); Stojan (rack) pre 8 Combitips Advanced špičiek

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 980,00 20% EUR 3. November 2016 122603

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×