Obstarávanie

Pravidelná servisná prehliadka osobného vozidla po odjazdení 120 000 km/rok.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
250,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50112000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelný servis (práca aj materiál) osobného vozidla po odjazdení 120 000 km/rok- vstupná diagnostika, výmena motor. oleja, olejového, ; vzduchového a peľového filtra. Vymazanie chýb, nastavenie nového intervalu a výstupná diagnostika. Kontrola- nastavenie ručnej brzdy.; Kontrola el. inštalácie vozidla.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: druh vozidla, Hodnota / charakteristika: osobné; Technické vlastnosti: palivo, Hodnota / charakteristika: nafta; Technické vlastnosti: rok výroby, Hodnota / charakteristika: 10/2010; Technické vlastnosti: kategória , Hodnota / charakteristika: M1; Technické vlastnosti: výkon motora, Hodnota / charakteristika: 66,00 kW; Technické vlastnosti: objem motora, Hodnota / charakteristika: 1248,0 cm3; Technické vlastnosti: najazdené km, Hodnota / charakteristika: 120 500 km

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: VIN číslo ZFA 26300009043743, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MAZELI, s.r.o. 1 300,00 20% EUR 2. November 2016 122283

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×