Obstarávanie

Nízkoprofilové platničky pre automatizovanú analýzu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
581,40
Konečná suma(Bez DPH):
484,50
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

PCR platničky pre metylačnú analýzu s nízkym profilom: (1 balenie-150 ks); 96 jamkové PCR platničky s 8 stĺpcami a 12 riadkami s nízkym profilom. Platničky s tenkým dizajnom sú použiteľné primárne na PCR a qPCR analýzy, je však možné ich využiť aj na metylačné analýzy na báze pyrosekvenovania. Platničky su vďaka ich zvýšenej pevnosti použiteľné taktiež v automatizovaných systémoch. Sú vybavené skoseným rohom v mieste H1. Maximálny objem jednej jamky (pri použití adhezívnych fólií) je 0,2 mL. Jamky sú číre, pre lepšiu viditeľnosť vzorky. Platničky musia byť kompatibilné s automatizovaným prístrojom PyroMark Q96 ID pre metylačnú analýzu.; 1 balenie so 150 kusmi alebo ekvivalent kompatibilný so zariadením PyroMark Q96 ID.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: PCR platničky pre metylačnú analýzu s nízkym profilom: (1 balenie-150 ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 581,40 20% EUR 28. Október 2016 122154

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×