Obstarávanie

Jedálenské stoly a stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Základná škola, SNP 5, Šurany
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
694,41
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks spolu (stoličky +stoly)
Množstvo:
26.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie špeciálnej učebne

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stôl drevený, drevené nohy, drevená kostra. Vrchná doska - laminát, rozmer 80 x 80 cm, hrúbka min. 18mm, farba - prírodné drevo. Výška stola 76 cm. Nohy stola z dreveného masívu. Farba stola prírodné drevo., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Stolička Real alebo ekvivalent. Moderná a elegantná kostra s laminátovou sedacou časťou. Materiál konštrukcie: oceľ s elektrostaticky nanášanou práškovou farbou, 4 nohy, opieracia časť s miernym sklonom dozadu. Materiál sedacej časti: preglejka. Výška sedenia cca 45cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 21

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 1 833,30 20% EUR 28. Október 2016 122011

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×