Obstarávanie

Laboratórne vybavenie a pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav fyziológie hospodárskych zvierat SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie, ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

filtrácia biologických vzoriek

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Membránové filtre polykarbonátové (cycloporePC), čierne (pre fluorescenčnú mikroskopiu), veľkosť pórov 0,2 µm, priemer 25 mm, určené pre vákuovú filtráciu s použitím pre biologický výskum, Jednotka: bal (100 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 ; Technické vlastnosti: Membránové filtre polykarbonátové (cycloporePC), čierne (pre fluorescenčnú mikroskopiu), veľkosť pórov 0,4 µm, priemer 25 mm, určené pre vákuovú filtráciu s použitím pre biologický výskum, Jednotka: bal (100 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 ; Technické vlastnosti: Analyslide petri dish (petriho miska pre uskladnenie a mikroskopovanie membránových filtrov), Jednotka: bal (100 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 ; Technické vlastnosti: Trojdielne filtračné zariadenie pre membránové filtre s priemerom 25mm, lievik a zberná nádoba z borosilikatového skla 3.3, akrylátová podporná platňa, kapacita 16 ml, priemer 30mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: membránová výveva VP86, jednokomorová, 0,4m3/100mbar, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 ; Technické vlastnosti: Ručná vákuová pumpa, 15cc/stroke, bez vákuového meradla, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 ; Technické vlastnosti: ochranný filter PTFE (vent.device, vacushield), veľkosť pórov 0,45 µm, priemer 50 mm, ochrana vákuovej pumpy proti znečisteniu filtrátmi, Jednotka: bal (3 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 0,00 0% EUR 28. Október 2016 121998

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×