Obstarávanie

Novovyrobený akumulátor Banner 12V/180Ah alebo rovnocenný ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
460,83
Zaplatené:
76.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobená, nepoužívaná autobatéria na napájanie elektrickej sústavy nákladných vozidiel, určená do extrémnych podmienok s vysokou spotrebou el. energie, bezúdržbová, odolná voči otrasom, odolná voči hlbokému vybitiu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: umiestnenie kontaktov, Hodnota / charakteristika: oba póly vľavo; Technické vlastnosti: typ kontaktov, Hodnota / charakteristika: + priemer 19,5 - priemer 17,9 mm; Technické vlastnosti: bezúdržbová odolná voči hlbokému vybitiu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nabitá pripravená na okamžitú montáž a prevádzku, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hmotnosť naliatej batérie , Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kapacita, Jednotka: Ah, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180Ah/20hod; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: štartovací prúd podľa EN, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 514, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 223, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 223, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Štefan Nagy - FAN-AUTO 2 553,00 20% EUR 24. Október 2016 121451

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×