Obstarávanie

Kancelársky počítač HP ProDesk 400 G3 Business Small Form Factor Desktop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Spišská Nová Ves
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
14 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
9 604,85
Zaplatené:
68.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
28.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky stolový počítač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Procesor, Hodnota / charakteristika: Intel® Core™ i5-6500 (3,2 GHz, max. 3,6 GHz, vyrovnávacia pamäť 6 MB, 4 jadrá); Technické vlastnosti: Porty a konektory, Hodnota / charakteristika: 4x USB 3.04x USB 2.01x port pre slúchadlá1x port pre mikrofón1x zvukový vstup (line in)1x zvukový výstup (line out)1x RJ-45 (LAN)1x sériový port2x PS/2; Technické vlastnosti: Rozmery výrobku (š x h x v): , Hodnota / charakteristika: 95 x 299,5 x 270 mm, Hmotnosť výrobku: 4,5 kg; Technické vlastnosti: Nainštalovaný operačný systém , Hodnota / charakteristika: Windows 7 Professional 64-bit (dostupné prostredníctvom práv na prechod na staršiu verziu z Windows 10 Pro); Technické vlastnosti: Tenká zapisovačka , Hodnota / charakteristika: DVD SATA; Technické vlastnosti: Grafická karta, Hodnota / charakteristika: Intel® HD 530; Technické vlastnosti: Video konektory, Hodnota / charakteristika: 1x DisplayPort1x VGA

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pevný disk 3D SSD, Jednotka: GB, Minimum: 128, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pamäť DDR4 2133 MHz , Jednotka: GB, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: procesor - http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html, Jednotka: bod, Minimum: 7014, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
K_CORP s.r.o. 2 11 525,83 20% EUR 24. Október 2016 121422

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×