Obstarávanie

Mini kontajner na ľad, Magic Touch 2


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav molekulárnej fyziológie a genetiky SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
285,00
Konečná suma(Bez DPH):
197,91
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33000000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Krátkodobé uchovávanie chladiaceho média na chladenie roztokov a vzoriek

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Tvar , Hodnota / charakteristika: hranatý; Technické vlastnosti: Farba , Hodnota / charakteristika: modrá; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: uretán; Technické vlastnosti: Textúra, Hodnota / charakteristika: ľahká; Technické vlastnosti: Povrch, Hodnota / charakteristika: nekĺzavý; Technické vlastnosti: Kompatibilné s chladiacim médiom, Hodnota / charakteristika: mokrý ľad, suchý ľad,tekutý dusík; Technické vlastnosti: Vlastnosti , Hodnota / charakteristika: neprepúšťa vlhkosť a zápachy, pohodlná výlevka, okraje zabraňujúce kvapkaniu, indikátor plniacej čiary,stohovateľnosť; Technické vlastnosti: Základné príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: vrchnák s úchopom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rozmery šxhxv, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 183x183x135; Technické vlastnosti: Teplotný rozsah použitia, Jednotka: C - stupeň celzia, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: -196 až +100; Technické vlastnosti: Objem , Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 237,50 20% EUR 21. Október 2016 121288

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×