Obstarávanie

Kalibrácia a meranie bezpečnostných systémov siete TITAN


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 908,33
Zaplatené:
67.59%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50312600-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky bude kalibrácia a meranie bezpečnostných systémov siete TITAN so zameraním na funkčnosť a spoľahlivosť systémov siete a funkčnosť mechanických zábranných a technických zabezpečovacích prostriedkov. ; Obsahom predmetu zákazky budú úkony zamerané na: preverenie funkčnosti a spoľahlivosť systémov siete TITAN, preverenie úrovne chybovosti výstupných signálov, sledovanie výstupných zariadení zabezpečovacích a prístupových systémov, meranie a údržba požiarnych hlásičov vyvedených do siete TITAN na stanovišti dozornej služby, ktorá je zároveň ohlasovňou požiarov, tvorbu záloh a zber dát. ; Ďalej sa požaduje aj preverenie zabezpečenia objektu, v ktorom sa nachádzajú chránené priestory určené na ochranu utajovaných skutočností a ochranu osobných údajov spracovávaných v zrealizovaných informačných systémoch.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kalibrácia a meranie: Elektronický zabezpečovací systém, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Kalibrácia a meranie: Prístupový systém, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: Kalibrácia a meranie: Elektronický protipožiarny systém, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: Kalibrácia a meranie: Uzatvorený televízny okruh CCTV, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Kalibrácia a meranie: Elektronický vrátnik, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Odstránenie závad, Jednotka: hodina, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MK alarm, s.r.o. 2 9 490,00 20% EUR 24. Október 2016 121272

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×