Obstarávanie

Monitorovacie zariadenie naplnenosti kontajnerov - senzor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nitrianske komunálne služby, s.r.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
62 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
50 833,33
Zaplatené:
81.98%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32440000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
290.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie na meranie naplnenosti kontajnerov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Zariadenie, Hodnota / charakteristika: senzor bezkontaktne snímajúci výšku odpadu/materiálu s vysielaním informácie o stave naplnenosti v čase; Technické vlastnosti: Zariadenie, Hodnota / charakteristika: nárazuodolný obal; Technické vlastnosti: Uchytenie, Hodnota / charakteristika: nitmi alebo skrutkami; Technické vlastnosti: Podporované siete, Hodnota / charakteristika: GSM a IoT; Technické vlastnosti: Monitoring, Hodnota / charakteristika: neobmedzený počet meraní počas dňa; Technické vlastnosti: Kompatibilita, Hodnota / charakteristika: s dátovými protokolmi systému waste:it; Technické vlastnosti: Kompatibilita, Hodnota / charakteristika: s cloud úložiskom systému waste:it; Technické vlastnosti: Kompatibilita, Hodnota / charakteristika: s aplikáciami

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rozsah merania, Jednotka: m, Minimum: 0,01, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery - dlĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 120, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery - šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery - výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: 150, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bez potreby externého napájania, výdrž batérií, Jednotka: rok, Minimum: 8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Prevádzka v prostredí, Jednotka: °C, Minimum: -40, Maximum: +60, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BRAIN:IT s. r. o. 1 61 000,00 20% EUR 20. Október 2016 121191

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×