Obstarávanie

Preprava osôb a krojov autobusom - Brno


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Komorný folklórny súbor Szöttes - Szöttes Kamara Néptáncegyüttes
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
370,00
Konečná suma(Bez DPH):
359,00
Zaplatené:
97.02%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Autobusová preprava osôb a krojov na trase Bratislava - Brno - Bratislava; Autobus s vodičom sa vyžaduje v dňoch: 12.-13. 11.2016 ; Požadujeme diaľkový autobus s vodičom s platným osvedčením o technickej a emisnej kontrole, s platným PZP a havarijným poistením.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pristavenie autobusu v Bratislave, Nám. 1. mája 10 , Hodnota / charakteristika: 12.11.2016 11:30; Technické vlastnosti: Trasa Bratislava - Brno - Bratislava , Hodnota / charakteristika: 12.11.2016; Technické vlastnosti: Predpokladaný odchod z Brna, Hodnota / charakteristika: 13.11.2016 09:00

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: 30, Maximum: 40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet dní, Jednotka: deň, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Predpokladaný počet najazdených km, Jednotka: km, Minimum: 260, Maximum: 270, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet krojov, Jednotka: ks, Minimum: 80, Maximum: 90, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 2 359,00 0% EUR 21. Október 2016 121159

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×