Obstarávanie

Laboratórne pracovné pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
208,20
Konečná suma(Bez DPH):
144,58
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Pomôcka na ochranu rúk, vyrobená z ohybného silikónového elastoméru, pre manipuláciu s horúcimi alebo studenými predmetmi, Teplotný rozsah: -60 až +230 ° C, farebné prevedenie: červené, rozmer(D × Š): 185×100 mm, splňajúca EN 407, EN 511; Cat. II, Hodnota / charakteristika: 1. Pomôcka na ochranu rúk; Technické vlastnosti: 2. Pracovná obuv, veľkost 34/35, farebné prevedenie: zelené, s antistatickou úpravou, vyrobené z termoplastického materiálu, široký design a protišmyková podrážka, možnosť prania pri 90 °C; sterilizácie autoklávovaním pri 135 °C., odpružená päta, bočné otvory pre odvetrávanie, pripevnený pásik v zadnej casti, antibakteriálna a antivibračna vložka je súčasťou obuvi, Hodnota / charakteristika: 2. Pracovná obuv s pätovým pásikom; Technické vlastnosti: 3. Pracovná pomôcka, mobilná, farebné prevedenie: červené, rozmer: 440 mm výška, priemer vrchný/spodný: 295/435 mm, hmotnosť max. 6kg, nosnosť 150kg, výrobená z ocele s práškovým nástrekom, tri kolieska so systemom uzamknutia,podľa EN 14183 (DIN 4569), Hodnota / charakteristika: 3. Mobilný schodík; Technické vlastnosti: 4. Fľaša s rozprašovačm objemom 500ML, s hlavicou umožňujúcou aplikáciu roztoku v akomkoľvek smere, materiál: LDPE, priesvitný, PP striekací nadstavec, PE hadička s nerez závažim, výška 240 mm, Hodnota / charakteristika: 4. Fľaša s rozprašovačm 500ML

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Pomôcka na ochranu rúk, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2. Pracovná obuv s pätovým pásikom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Mobilný schodík, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. Fľaša s rozprašovačm 500ML, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 173,50 20% EUR 19. Október 2016 120906

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×