Obstarávanie

Maliarske valčeky, držiak na maliarsky valček, teleskopická tyč


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
710,00
Konečná suma(Bez DPH):
346,66
Zaplatené:
48.82%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
37820000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Položky (viď. tech. špecifikácie)
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Maliarsky valček Kana deluxe 21 mm, polyamid, termofúzia, šírka 25 cm, jadro 54 mm, priemer otvoru 8 mm. Určený na farby na steny a fasády.; Držiak valčekov Kana, šírka 25 cm, priemer 8 mm, oceľový drôt, pozinkovaný.; Maliarska teleskopická predlžovacia tyč, dľžka 165-300 cm, priemer 25 mm, oceľová, lakovaná.; Maliarsky valček Kana deluxe 14 mm, šírka 10 cm, priemer otvoru 6 mm, jadro 17 mm. Polyamid, termofúzny.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Valček Kana deluxe 21 mm, š. 25 cm, 54 mm, 8 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Držiak valčekov 25 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Teleskopická tyč, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Valček Kana deluxe 14 mm, š. 10 cm, 17 mm, 6 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FARLESK spol. s r.o. 3 416,00 20% EUR 17. Október 2016 120635

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×