Obstarávanie

Kombinované pracovné rukavice, Náhradná fólia na celotvarovú masku


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 190,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 880,75
Zaplatené:
58.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18141000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Položiek (viď. tech. špecifikácie)
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pracovné rukavice Crow, kde dlaň je vyrobená z nedelenej hovädzej lícovej kože s podšívkou a bavlnenej tkaniny na chrbte s manžetou, žlto biele, veľkosť 10,5". EN 388.; Pracovné rukavice kombinované Pelican, šité z jemnej lícovej kozinky v dlani nedelené. Chrbát je vyrobený z bavlnenej tkaniny. Manžeta je úplet. Veľkosť 10". EN 388.; Pracovné rukavice kombinované Pelican, šité z jemnej lícovej kozinky v dlani nedelené. Chrbát je vyrobený z bavlnenej tkaniny. Manžeta je na suchý zips. Veľkosť 10". EN 388.; Pracovné rukavice Heron Winter zateplené, dlaň a prsty z bravčovej lícovky, chrbát z bravčovej štiepenky, teplá podšívka, veľkosť 11", EN 388.; Ochranná fólia - kryt zorníku pre celotvárové masky 3M 6800. Materiál plastová fólia.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pracovné rukavice , Hodnota / charakteristika: EN 388

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pracovné rukavice CROW veľkosť 10,5", Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: Pracovné rukavice Pelikán s úpletom veľkosť 10" , Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Pracovné rukavice Pelikán so suchým zipsom veľkosť 10", Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: Pracovné rukavice Heron Winter zateplené veľkosť 11", Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: Ochranná fólia pre celotvarovú masku 3M 6800, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Protech, spol. s r.o. 11 2 256,90 20% EUR 17. Október 2016 120620

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×