Obstarávanie

Akumulátory


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 765,75
Konečná suma(Bez DPH):
5 874,30
Zaplatené:
60.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor položiek zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

akumulátory sú určené na zabezpečenie nepretržitej prevádzky a funkčnosti zabezpečovacích systémov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Akumulátor - olovený, bezúdržbový, napätie: 12 V, kapacita: 7,5 Ah, rozmery: 151 x 65 x 95 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 410; Technické vlastnosti: Akumulátor - olovený, bezúdržbový, napätie: 12 V, kapacita: 18 Ah, rozmery: 181 x 77 x 167 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 156; Technické vlastnosti: Akumulátor - olovený, bezúdržbový, vhodný do UPS, napätie: 12 V, kapacita: 12 Ah, rozmery: 151 x 98 x 95 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 134; Technické vlastnosti: Akumulátor - olovený, bezúdržbový, napätie: 12 V, kapacita: 26 Ah, rozmery: 167 x 175 x 125 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EMOS SK s.ro. 7 7 049,17 20% EUR 14. Október 2016 120408

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×