Obstarávanie

Elektro-muskulárny paralyzátor TASER


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 958,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
35000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie (paralyzátor), ktoré je schopné generovať silný elektrický výboj, ktorý okamžite zneškodní útočníka. Teda ochromiť centrálny nervový systém útočníka a priamo tým ovládať veľké množstvo kostrových svalov. Účinkovať musí byť schopné i cez silnú vrstvu odevu (napr. koža).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: TASER, Hodnota / charakteristika: musí byť schopný zneškodniť útočníka i na väčšie vzdialenosťí, minimálne na vzdialenosť 7 až 10 metrov ( bez priameho kontaktu útočníka a zakročujúceho príslušníka),; Technické vlastnosti: TASER, Hodnota / charakteristika: pri paralyzovaní útočníka na väčšie vzdialenosti musí mať zakročujúca osoba zariadenie neustále pod svojou kontrolou, aby sa znížila pravdepodobnosť zranenia ostatných osôb; Technické vlastnosti: TASER, Hodnota / charakteristika: musí obsahovať ochranu proti spätnému výboju, i keď útočník bude držať zakročujúceho príslušníka ; Technické vlastnosti: TASER, Hodnota / charakteristika: musí mať integrovaní zdroj energie (akumulátor) a pevný pamäťový modul pre sledovanie potreby energie a hladiny výkonu; Technické vlastnosti: Dobíjanie akumulátora pomocou elektrickej siete, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: TASER, Hodnota / charakteristika: - ak vystreľuje k cieľu iniciátor elektrického výboja (zneškodnenie na väčšie vzdialenosti) je potrebné aby bola možnosť opätovného použitia zariadenia - výmenný modul; Technické vlastnosti: Elektrický výboj, Hodnota / charakteristika: 500 000 - 900 000 Voltov ; Technické vlastnosti: Ergonomický design , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Puzdro, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Puzdro, Hodnota / charakteristika: ktoré je možné upevniť na opasok šírky 50mm alebo samostatné upevnenie na opasok (klips)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: ks, Minimum: 9, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
STEBERG s.r.o. 1 4 750,00 20% EUR 12. Október 2016 120176

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×