Obstarávanie

Policová mraznička na ultra nízku teplotu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 583,33
Zaplatené:
75.45%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711120-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vedecko-výskumné účely; Policová mraznička na ultra nízku teplotu s objemom 490 l, teplotou chladenia -50°C až -86°C, vonkajšie rozmery 850x940x1980 mm, vnútorné rozmery 580x640x1310 mm, hlučnosť max. 59 db a rozhranie Rs232. Mraznička má mať 2 kompresorové jednotky, HFC fúkanú PU penu vysokej hustoty ako izoláciu (127mm) a vnútro pokryté za studena valcovanou oceľou pokrytou práškovou farbou odolnou voči korózii a odlupovaniu.; Alarm zvukový aj vizuálny na výpadok prúdu, vysokú a nízku teplotu, pootvorené dvierka, vybitú batériu, výmenník tepla, kondenzátor sondy, alarm na zlyhanie základnej dosky, na prehriatie kondenzátora a výmenník tepla. Police majú byť robustné z nehrdzavejúcej ocele a ich nosnosť má byť 45,4kg. Vnútro mrazničky má mať 4 vnútorné dvierka pre každý box. Mraznička má mať tesnenie pre zabránenie tvorby námrazy. Chladiace médium má byť R404-A. Vzduchový filter má byť vymeniteľný v prednej časti mrazničky. Dvere mrazničky majú mať ergonomickú rukoväť zamykateľnú na kľúč.; Množstvo: 1ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 6 700,00 20% EUR 7. Október 2016 119823

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×