Obstarávanie

Knihársky lis


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
650,00
Konečná suma(Bez DPH):
450,12
Zaplatené:
69.24%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42991100-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Ručný knihársky lis na lisovanie viazaných knih, vysúšanie grafických listov, tlač koláží a linorytov a pod.; Prítlačné dosky sú vyrobené z ocele, presné vedenie vrchnej dosky je zaistené oceľovými tyčami s klznými puzdrami. Prítlak se nastavuje ručne otáčaním závitovej tyče ovládanej madlom.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: pracovná plocha, Jednotka: mm, Minimum: 440 x 320, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: maximálna stlačovaná vrstva, Jednotka: mm, Minimum: 320, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery (š x d x v), Jednotka: mm, Minimum: 525 x 330 x 535 , Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 48, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CEIBA, spol. s r.o. 1 540,15 20% EUR 5. Október 2016 119399

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×