Obstarávanie

Servisné prehliadky Mercedes a Man


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50114200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je vykonanie časovej a kilometrovej kontroly, diagnostiky a následného servisu, výmeny prevádzkových náplní a mazív a filtrov na nákladných vozidlách Mercedes a MAN objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Časová a kilometrová kontrola, Hodnota / charakteristika: Vykonanie predpísanej kontroly vozidiel po najazdení stanoveného počtu kilometrov alebo po stanovenej časovej lehote (čo nastane skôr).; Technické vlastnosti: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív, Hodnota / charakteristika: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Výmena filtrov , Hodnota / charakteristika: Výmena filtrov po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Diagnostika, Hodnota / charakteristika: Vykonanie diagnostiky vozidiel formou prepojenia riadiacej jednotky vozidiel s príslušným softvérom na stanovenie stavu vozidiel.; Technické vlastnosti: Servis, Hodnota / charakteristika: Vykonanie servisu vozidiel na základe výsledkov diagnostiky po schválení objednávateľom.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Celkový počet vozidiel Man, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Man typ LE 18.280 4x4 BB r.v. 2005, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Celkový počet vozidiel Mercedes na ktorých môže byť kontrola vykonávaná, Jednotka: ks, Minimum: 3, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Mercedes 3346 AK typ 932.18 r.v. 2008, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mercedes 1832 AK typ 932.07 r.v. 2008, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Mercedes 3341 AK typ 932.18 r.v. 2011, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mercedes 1836 AK typ 932.07 r.v. 20012, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×