Obstarávanie

chladnička s mrazničkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250,00
Konečná suma(Bez DPH):
208,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

chladnička s mrazničkou bude slúžiť na uchovávanie materiálu, a rôznych typov vzoriek.; typ: voľne stojaci; chladnička s mrazničkou dole; Kombinovaná chladnička; Hrubý objem chladničky: 203 litrov; Čistý objem chladničky: 198 litrov; Počet kompresorov 1; Hrubý objem mrazničky: 114 litrov; Čistý objem mrazničky: 111 litrov; Kapacita zmrazovania 4 (kg/24h); Automatické odmrazovanie chladiacej časti; Akumulačná doba: 30 hodín; Úroveň hluku: 40 dB; Ovládanie mechanické; Odmrazovanie mrazničky manuálne; ; Energetická trieda: A++; Denná spotreba el. energie: 0.814 kWh; Ročná spotreba energie: 297 kWh; Klimatická trieda SN-N-ST-T; Rozmery:Výška: 1745 mm, šírka 595 mm, hĺbka: 647 mm; Hmotnosť: do 65 kg; ; • Osvetlenie chladničky: integrované pri ovládačoch; • Poličky chladničky: 2 plnej šírky, sklenené s lištou; • Poličky mrazničky: 2 sklenené; • Zásuvky mrazničky: 2 plnej šírky + 1 polovičnej hĺbky, priehľadné plastové; • Zásuvky chladničky: 2 polovičnej šírky, priehľadný plast; • Zavesenie dverí: vpravo - zameniteľné; • Nožičky: nastaviteľné

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: chladnička s mrazničkou , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WINTEC Slovakia s.r.o. 1 250,00 20% EUR 27. September 2016 118688

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×