Obstarávanie

chladnička s mrazničkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250,00
Konečná suma(Bez DPH):
208,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

chladnička s mrazničkou bude slúžiť na uchovávanie materiálu, a rôznych typov vzoriek.; typ: voľne stojaci; chladnička s mrazničkou dole; Kombinovaná chladnička; Hrubý objem chladničky: 203 litrov; Čistý objem chladničky: 198 litrov; Počet kompresorov 1; Hrubý objem mrazničky: 114 litrov; Čistý objem mrazničky: 111 litrov; Kapacita zmrazovania 4 (kg/24h); Automatické odmrazovanie chladiacej časti; Akumulačná doba: 30 hodín; Úroveň hluku: 40 dB; Ovládanie mechanické; Odmrazovanie mrazničky manuálne; ; Energetická trieda: A++; Denná spotreba el. energie: 0.814 kWh; Ročná spotreba energie: 297 kWh; Klimatická trieda SN-N-ST-T; Rozmery:Výška: 1745 mm, šírka 595 mm, hĺbka: 647 mm; Hmotnosť: do 65 kg; ; • Osvetlenie chladničky: integrované pri ovládačoch; • Poličky chladničky: 2 plnej šírky, sklenené s lištou; • Poličky mrazničky: 2 sklenené; • Zásuvky mrazničky: 2 plnej šírky + 1 polovičnej hĺbky, priehľadné plastové; • Zásuvky chladničky: 2 polovičnej šírky, priehľadný plast; • Zavesenie dverí: vpravo - zameniteľné; • Nožičky: nastaviteľné

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: chladnička s mrazničkou , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WINTEC Slovakia s.r.o. 1 250,00 20% EUR 27. September 2016 118688

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×