Obstarávanie

Ochranné pracovné odevy, obuv


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Katolícka univerzita v Ružomberku
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
208,33
Konečná suma(Bez DPH):
166,66
Zaplatené:
79.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18110000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Osobné ochranné pracovné prostriedky.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pracovná obuv pánska - odlahčená obuv, bez oceľovej špice, zvršok zo semišovej kože, priedušná, gumová podošva, antistatická, olejovzdorná, farba ľubovolná , Jednotka: ks spolu, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 41, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 42, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 43, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pracovná blúza pánska - materiál oteruodolný, bavlna, pás do gumy, vrecká, odopínacie rukávy , Jednotka: ks spolu, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 42 na výšku 165 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 170 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 58 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pánske pracovné nohavice do pásu, materiál oteruvzdorný, odnímatelné nohavice na zips, pevný pás s pútkami, predné, zadné aj bočné kapsy , Jednotka: ks spolu, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 42 na výšku 165 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 170 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 58 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tričko s krátkym rukávom, 100 % bavlna, lem ku krku s elastanu , Jednotka: ks spolu, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 42 na výšku 165 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 170 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 52 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: - z toho: veľkosť 58 na výšku 180 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PILEX, s.r.o. 3 200,00 20% EUR 27. September 2016 118651

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×