Obstarávanie

Vysávač pre dom a dielňu, pre mokré a suché vysávanie, NILFISK BUDDY II 12, Kärcher MV3 alebo ich ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Múzeum v Kežmarku
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
65,00
Konečná suma(Bez DPH):
45,06
Zaplatené:
69.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713430-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektrický podlahový vysávač určený pre vysávanie omietkového prachu a bežných nečistôt z kobercov a podláh v expozíciách, kanceláriách.; Pre suché i mokré vysávanie.; So zachytávaním nečistôt do vrecka, v prípade potreby len do zbernej nádoby.; S možnosťou pripojenia hadice na výfuk vzduchu z vysávača.; S držiakmi na príslušenstvo vysávača priamo na tele vysávača.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Sací výkon, podtlak, Jednotka: mbar, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hlučnosť, Jednotka: dB, Minimum: , Maximum: 75, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem zbernej nádoby na nečistoty, Jednotka: l, Minimum: 12, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť vysávača, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 6, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
L BAU s. r. o. 1 54,08 20% EUR 21. September 2016 118237

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×