Obstarávanie

Vybavenie laboratórií


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
674,00
Konečná suma(Bez DPH):
524,16
Zaplatené:
77.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711100-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mraznička: Energetická trieda: min. A+; Ročná spotreba energie: max. 300 kWh; Čistý objem: ≥ 210l; Supermrazenie (mraznička): ÁNO; Beznámrazový system: ÁNO; Počet šuflíkov: 6 alebo 7; Chladnička s mrazničkou: Energetická trieda: A++; Ročná spotreba energie: max. 250kWh; Čistý objem: ≥ 300l; Objem chladničky: ≥ 215l; Objem mrazničky: ≥ 85l; Umiestnenie mrazničky: DOLE; Supermrazenie (mraznička): ÁNO; Autom. rozmraz. (chladnička): ÁNO; Počet políc (chladnička): 4; Počet políc (mraznička): 3

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mraznička, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Chladnička s mrazničkou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ivan Hoferica - LIMAR 1 629,00 20% EUR 20. September 2016 118106

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×