Obstarávanie

Chladnička Fs2380 - ventilovaná dvojdverová presklená


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
550,00
Konečná suma(Bez DPH):
510,00
Zaplatené:
92.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chladiace zariadenie pre uskladnenie špecifických látok.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Objem l 345 Napätie V 230 Príkon W 350 Vnútorné rozmery (V x Š x H) cm 155,5 x 45 x 51 Vonkajšie rozmery (V x Š x H) cm 184 x 60 x 60 , Ventilované chladenie °C +2 +10 , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: farba biela vrchné a spodné čielko sivé alebo čierne automatické odmrazovanie áno rošty polohovateľné, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: zabudovaný zámok áno zadné kolieska áno typ chladiva R 134a termostat manuálne ovládanie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: osvetlenie chladiaceho priestoru áno dvere presklené s možnosťou prehodenia dverí, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: ventilované chladenie s rozsahom teplôt: +2 až +10°Czabudovaný agregát, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: vrchné a spodné čielko sivé (obrázok je len informatívny)farba: biela, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: automatické odmrazovanieosvetlenie chladiaceho priestoru4 polohovateľné roštové police, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ventilovaná chladiaca skriňa s presklenými delenými dverami - FS2380, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ib-elektro s.r.o. 2 510,00 0% EUR 16. September 2016 118022

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×