Obstarávanie

Mini Gel II Electrophoresis system


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
520,83
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38430000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kompletný elektroforetický systém na výskum – detekcia makromolekúl.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Mini Gell II , Hodnota / charakteristika: kompletný elektroforetický systém obsahujúci všetky komponenty potrebné pre zhotovenie a spustenie horizonzálnych gélov – vaničky, hrebene, migračný tank pre ponorenie gélu, digitálny elektrický zdroj; Technické vlastnosti: Migračný tank a gélové vaničky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: veko krabice gélu sa musí odvetrávať pre rozptýlenie tepla v priebehu elektroforézy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Napájací zdroj , Hodnota / charakteristika: ľahko oddeliteľný od migračného tanku, ľahko čistiteľný; Technické vlastnosti: programovanie parametrov, digitálny displej, , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: elektródy uložené v kazetách, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vaničky, Hodnota / charakteristika: určené pre odlievanie gély bez použitia pásky a sú vybavené viacerými držiakmi pre hrebene. ; Technické vlastnosti: balenie obsahuje, Hodnota / charakteristika: migračný tank, napájací zdroj, štandardný set vaničiek pre prípravu gélov.; Technické vlastnosti: štandartný set vaničiek obsahuje:, Hodnota / charakteristika: vanička 12.5×13 cm – 1 ks, vanička 12.5×6 cm – 2 ks, hrebene - 14/28 (1 mm) – 4 ks a držiak gélov; Technické vlastnosti: Kapacita vzoriek , Hodnota / charakteristika: 112 vzoriek (4 hrebene); ; Technické vlastnosti: Kapacita elektroforetického systému, Hodnota / charakteristika: 1 veľký gél (12,5×13 cm), 2 malé gely (12,5×6 cm) or 4 mikrogely (6×6 cm); Migračný tank (ml) – 250; Technické vlastnosti: posledné nastavené parametre musia ostať v pamäti, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Časovač, Hodnota / charakteristika: maximum 99 hodín, 59 minút, zvukový signál po skončení; Technické vlastnosti: Mikrosensor v napájacom zdroji, Hodnota / charakteristika: spustenie je možné len keď je vrchnák na svojom mieste

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mini Gel II , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozmery – migračný tank - Š×D×H , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 183×164×560

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 625,00 20% EUR 19. September 2016 117987

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×