Obstarávanie

spotrebný PTFE materiál do chemického laboratória


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav polymérov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
340,00
Konečná suma(Bez DPH):
142,35
Zaplatené:
41.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33790000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

spotrebný materiál určený na prípravu východzích látok a produktov v chemickom laboratóriu, s vysokými nárokmi na odolnosť materiálu- chemická a teplotná odolnosť. Materiál PTFE.; Špecifikácie a vlastnosti predmetu zákazky po položkách uvedené nižšie. Rozmery uvádzané v mm, v pomere dĺžka/priemer magnetického miešadielka(včielky).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rozmery uvádzané v mm, v pomere dĺžka/priemer magnetického miešadielka(včielky)., Hodnota / charakteristika: materiál PTFE

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 8/3, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 10/3, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 10/6, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 12/4,5; množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 15/4,5; množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 15/6, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 20/6, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Miešadielka valcové hladké,PTFE, 25/6, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 5 170,83 20% EUR 19. September 2016 117966

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×