Obstarávanie

Betón


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 460,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44114100-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
m3
Množstvo:
40.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

betónová zmes na betonárske práce

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: betónové zmesy v zmysle normy, Hodnota / charakteristika: STN EN 206-1; Technické vlastnosti: pevnostná trieda v tlaku, Hodnota / charakteristika: C 16/20; Technické vlastnosti: stupne vplyvu prostredia, Hodnota / charakteristika: XCo; Technické vlastnosti: maximálny rozmer kameniva, Hodnota / charakteristika: D max 16; Technické vlastnosti: pevnostná trieda v tlaku, Hodnota / charakteristika: C 25/30; Technické vlastnosti: stupne vplyvu prostredia, Hodnota / charakteristika: XC2; Technické vlastnosti: maximálny rozmer kameniva, Hodnota / charakteristika: D max 16; Technické vlastnosti: stupeň konzistencie pre obidve zmesi, Hodnota / charakteristika: S1-S3; Technické vlastnosti: Položka 1 _ nakládka na vozidlo dodavateľa, Hodnota / charakteristika: dovoz tovaru vozidlom dodávateľa na miesto určenia; Technické vlastnosti: požadované doklady pre obidve zmesi, Hodnota / charakteristika: certifikát a vyhlásenie zhody na betónovú zmes

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Betónová zmes C 16/20, Jednotka: m3, Minimum: 1, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Betónová zmes C 25/30 , Jednotka: m3, Minimum: 1, Maximum: 20, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOPRAVA A SLUŽBY K & T, spol. s r.o. 1 0,00 0% EUR 16. September 2016 117874

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×