Obstarávanie

Upratovací vozík a mop - set


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola služieb a lesníctva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
658,00
Konečná suma(Bez DPH):
332,64
Zaplatené:
50.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34911100-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Vozík , Hodnota / charakteristika: rozmery šxdxv -40x95x105; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vybavený dvoma vedrami s objemom 17 - 18 litrov ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rám vozíka je vyrobený z oceľových chrómovaných trubiek s veľmi dobrou tuhosťou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vybavený rámom pre zavesenie plastového vreca na odpadky, zaistenie vreca platovými svorkami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: súčasťou je košík na odkladanie čistiacich prostriedkov a pomôcok ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 4 otočné kolieska s priemerom 75 mm s plastovými chráničmi proti poškodeniu stien a nábytku; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kvalitný kovový pákový žmýkač vrátane vložky žmýkača; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rukoväť sa dá preklápať na obe strany podľa potreby obsluhy; Technické vlastnosti: 2. Mop, Hodnota / charakteristika: teleskopická rúčka z pevnej hliníkovej nehrdzavejúcej zliatiny, kompatibilný s úchytom na vozíku, dl. 140 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: držiak plochého mopu s kĺbom; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: zošliapnutím pedálu mop je možné zložiť pre žmýkanie; Technické vlastnosti: 3. Návlek na mop, Hodnota / charakteristika: celosmyčkový mop pre všetky typy vodou umývateľných podláh; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vhodný na všetky typy podláh s dlhou životnosťou ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: bavlna , dĺžka 50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: maximálna teplota prania 95°C ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: odolný voči kyselinám a zásadám

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Set - Upratovací vozík a mop, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Náhradný návlek na mop bavlna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 399,17 20% EUR 14. September 2016 117798

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×