Obstarávanie

Centrifugálne filtre


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav biochémie a genetiky živočíchov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
305,00
Konečná suma(Bez DPH):
211,66
Zaplatené:
69.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33181200-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
24.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Filter Media: Omega (modified polyethersulfone) and Supor® (polyethersulfone) membranes, PALL Corporation, MAP010C37, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Sample Reservoir, Filtrate Receiver, and Cap: PolypropylenePaddle: Polyethylene, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Maximum Centrifugal Force, Hodnota / charakteristika: 5,000 x g (ultrafiltration) 14,000 x g (microfiltration); Technické vlastnosti: pH Range 1 - 14, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Fits centrifuges that accept standard 50 mL conical end tubes, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: maximum sample volumes to 20 mL, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Macrosep Advance Spin Filter 10K 24PK, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AZ CHROM s. r. o. 1 254,00 20% EUR 8. September 2016 117439

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×